Про нас

Ми – молода компанія, що займається виробництвом, продажем та доставкою заморожених напівфабрикатів та інших продуктів харчування власного виробництва.

Наш сервіс дозволяє Вам економити свій час та отримувати смачну їжу зроблену з натуральних інгредієнтів без використання синтетичних консервантів, барвників, замінників та підсилювачів смаку.

Ми прагнемо звільнити середовище від сміття, тому для пакування ми використовуємо скло та папір, які Ви можете повернути нашим кур’єрам для подальшої переробки.

Замовлення, оплата та доставка

Зробити замовлення Ви можете на нашому сайті yistvo.com. Тут, на сторінці кожної страви, можна знайти усю необхідну інформацію про неї: повний склад, термін придатності, умови зберігання, калорійність, вміст білків, жирів та вуглеводів і рекомендації щодо приготування.

Для своєї зручності Ви можете створити на сайті особистий кабінет, у якому необхідно ввести інформацію, необхідну нам для якісного виконання доставки: Ваше ім’я, фактичну адресу доставки (бажано з вказанням номеру під’їзду та поверху), контактний номер телефону та адресу електронної пошти. За наявності облікового запису Вам не потрібно буде знову вводити ці данні при наступному замовленні.

Також при оформленні замовлення Ви обираєте вікно часу, у який Вам буде зручно отримати замовлення. Зверніть увагу, що Ви зобов’язуєтесь бути готовими прийняти замовлення протягом усього вікна часу.

Якщо ми не змогли передати Вам замовлення з причин, незалежних від нас (неправильно вказана адреса, відсутність клієнта вдома в обраний проміжок часу тощо), компанія має право скасувати замовлення в односторонньому порядку.

Доставка від нашої компанії безкоштовна і діє на усій території Харкова у межах Окружної дороги.

Оплата замовлення відбувається за допомогою електронних банківських систем. На Ваш вибір це можна зробити:

1. Під час оформлення замовлення з використанням електронного сервісу LiqPay від ПриватБанку.

2. При отриманні замовлення. У цьому випадку наш кур’єр надасть Вам термінал для оплати карткою.

Наш сервіс не приймає оплату замовлення готівкою.

Умови повернення

Згідно статті 9 Закону України “Про захист прав споживачів” продовольчі товари належної якості не підлягають обміну або поверненню. Але ми прагнемо, щоб співробітництво з нами залишило у Вас тільки позитивні емоції. Тому, якщо Вам з якоїсь причини не сподобалась якість наших послуг, Ви можете звернутись до нас по телефону, електронній пошті або за допомогою месенджерів по контактам, вказаним нижче. Ми розглянемо Ваше звернення протягом двох робочих днів і надамо Вам відповідь. Якщо питання буде вирішено на Вашу користь, ми повернемо кошти за замовлення на той рахунок, з якого було проведено оплату.

Контакти

Виробник: ФОП Бояршинов С.М.

Адреса потужностей виробництва: вул. Китаєнка, 1, м. Харків, Україна

Телефон/Viber/Telegram: +38 (063) 451-51-59

E-mail: dumplingindustries@gmail.com